Composició i delegacions

Infomación sobre la composició del ple de l'Ajuntament de Xàbia

 

Composició del Ple

El Ple de l'Ajuntament de Xàbia integrat per l'Alcalde i els Regidors, és el suprem òrgan de representació política dels ciutadans en el govern municipal.

Està presidit per l'alcalde o regidor en qui delegue:

 

José F. Chulvi Español (PSOE)

Alcalde

Turisme

alcaldia@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

Isabel Bolufer Castelló (PSOE)

Àrea de recursos humans

Urbanisme

isabel.bolufer@ajxabia.org

 

 

 

 

Antonio Miragall Espasa (PSOE)

Àrea econòmica

Hissenda

Festes

toni.miragall@ajxabia.org

 

 

 

 

 

Doris Courcelles (PSOE)

Medi Ambient

Relació amb els residents

Urbanitzacions

doris.courcelles@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

Quico Moragues Buigues (PSOE)

Àrea Cultura

quico.moragues@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

 

Mª. Pilar Zamora Selva (PSOE)

Patrimoni

Sanitat

pilar.zamora@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

Francisco J. Torres Marí (PSOE)

Escena urbana

paco.torres@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Bañuls Toledo (PSOE)

Contractació

Organització i règim intern

Duanes

marta.banuls@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

Francesc Camprubí Martell (PSOE)

Foment econòmic

francesc.camprubi@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

María Francisca Mata Sapena (PSOE)

Àrea serveis i medi ambient

Serveis

Obres

kika.mata@ajxabia.org

 

 

 

 

Ximo Segarra Fornés (PSOE)

Noves Tecnologies

Joventut

Transparència

ximo.segarra@ajxabia.org

 

 

 

 

 

Mª Montserrat Villaverde Retamero (PSOE)

Educació / Participació ciutadana

montse.villaverde@ajxabia.org

 

 

 

 

 

Jose Luis Luengo Medina (PSOE)

Activitats

y mobilidad urbana

jose.luis.luengo@ajxabia.org

 

 

 

 

 

Josefa Gisbert Villaplana (PSOE)

Seguretat Ciutadana

Serveis socials i Tercera Edat

pepa.gisbert@ajxabia.org

 

 

 

 

 

Vicent Josep Colomer Mayans (Compromís)

Esports

vicent.colomer@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

 

Mª Teresa Bisquert Vendrell (No adscritos)

Mercats i venda no sedentària

Agricultura i pesca

tere.bisquert@ajxabia.org

 

 

 

 

 

 

Juan B. Ortolá Bas (No adscritos)

 

 

 

 

 

 

 

 

Juan L. Cardona Salvador (No adscritos)

 

 

 

 

 

 

 

 

Oscar Anton Izquierdo (No adscritos)

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Teresa Ern Salva (PP)

 

 

 

 

 

 

 

 

Juan José García Pastor (PP)